Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncentratory tlenu
Znajdują się tu może osoby, które miały styczność z koncentratorami tlenu? Zastanawia mnie to, czym trzeba się kierować podczas wyboru tego typu sprzętu. Jak upewnić się, że koncentrator tlenu Oterapia OLV-5 opisany tu http://oterapia.pl/oferta/koncentrator-t...apia-olv-5 to dobry sprzęt, w który warto zainwestować?
Odpowiedz
Nie sądzę, żeby osoby korzystające z tego typu sprzętu miały czas dzielić się doświadczeniami. Szukałaś informacji na forach medycznych lub blogach?
Odpowiedz
Tak, na oterapia.pl znalazłam informacje o tym jaki koncentrator wybrać, ale to jednostronna opinia. Poza tym nie ma wiele informacji. Dlatego pomyślałam o tym, żeby zapytać tu.
Odpowiedz
Zastanawiałaś się nad wynajęciem tego typu sprzętu? Może to ci wyjdzie taniej. Tak jak pisałem w poprzedniej wiadomości koncentratory tlenu to temat, na którym niewielu się zna.
Odpowiedz
W moim przypadku koszt wynajęcia będzie zbyt duży. Nie ustaję w poszukiwaniach informacji. Pytam też na forach. Myślę nad tym, żeby podzwonić właśnie do takich firm jak Oterapia. W ten sposób dowiem się więcej o sprzęcie i może ktoś mi pomoże.
Odpowiedz

Skocz do: